درباره اسکان لیفتس

شرکت اسکان آسان سیر (EAS) پیشرو در صنعت آسانسور و پله برقی با دو دهه تجربه در زمینه طراحی و تولید آسانسور های خانگی و تجاری و همچنین آسانبر های حمل بار صنعتی و ساختمانی با بیش از ۳۰۰ اجرای پروژه موفق و همچنین با کسب رضایت مندی مشتریان توانسته است نشان و برندی خوشنام  و قابل اطمینان در این صنعت باشد .

با توجه به الویت شرکت اسکان لیفتس در تامین آسانسور و پله برقی باکیفیت و همچنین ارائه ضمانت نامه و پشتیبانی رایگان یک ساله و ارائه خدمات پس از فروش ۱۰ ساله همیشه سعی کرده که از بهترین برندهای موتور و همچنین بهترین برندهای پله برقی و لوازم مربوطه به تولید پکیج آسانسور استفاده کند تا بتواند علاوه بر حفظ مشتریان گرانقدر خود در  جهت گسترش  شبکه فروش خود اقدام نماید . 

همچنین با  به روز رسانی اطلاعات فنی خود تمامی سفارشات را بر اساس به روز ترین استاندارد صنعت آسانسور و پله برقی طراحی  کرده و به شیوه صحیح و به موقع اجرا نماید . 

اسکان لیفتس با برگزاری دوره ای آموز های نصب و نگه داری به تیم های نصب و سرویس کاری این شرکت توانسته تمامی نیروهای رسمی و پیمانی خود را به همراه نمایندگی های خود را با به روز ترین استانداردهای این صنعت به روز کند. به همین دلیل تمامی مشترکین این شرکت با اطمینان کامل میتوانند مدرن ترین آسانسور ها و هم چنین بالابر ها و پله برقی های روز دنیا را به اسکان لیفتس سفارش دهند .